browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Sibenik – Camping Solaris

Posted by on 25 sierpnia 2013

Dojechaliśmy,  znaleźliśmy parcelę, dzięki moverowi nawet na nią wjechaliśmy, prąd podpięty, woda zatankowana, podpory rozłożone – można zaczynać wczasowanie.

 

Jest godzina 18 – pora przywitać się z Adriatykiem.  Woda nie jest gorąca, ale da się do niej wejść – coś jak Bałtyk podczas  mega upałów – ok 20-22C.

 

 

 

Rano udajemy się na zwiedzanie campingu

 

 

camping, jak to na Resort przystało – obfituje w liczne atrakcje – Restauracje, zjeżdżalnie…

 

 

 

 

 

Było też trochę zabaw na plaży

 

Były zachody słońca

 

 

Camping Solaris – położony bezpośrednio nad morzem, wielki moloch. Na miejscu liczne restauracje, jest ciuchcia (odpłatna), jest marina, jest kompleks hoteli ( nie przeszkadzają) – są różne plaże – kamieniste, oraz piaszczyste ( drobny żwirek).  Na campingu jest cicho i spokojnie,  parcele są w sam raz – 80-120mkw.  Najważniejsze – toalety są sprzątane nonstop – zawsze jest w nich pani sprzątająca.

Nasz pobyt miał trwać tydzień, ale podczas wycieczki do Primostenu – postanowiliśmy przenieść się na camping  Adriatic – ok 20 km dalej na południe. Jednak wieczorem – już po wstępnym spakowaniu się – postanowiliśmy, że nie ma sensu przenosić się tak nie daleko – w związku z tym – jedziemy na południe – Omiś ? Makarska ? a może Zivogosce ?

Tak więc na cempingu Solaris – spaliśmy 3 noce i spokojnie możemy go wszystkim polecić.

12 czerwca ok 9 rano ruszyliśmy dalej.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

lWeCF