browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Łeba – dzień 2 – spacery po plaży

Posted by on 19 lutego 2014

Drugi dzień nad Bałtykiem. Spokojnie bez pośpiechu zjadamy śniadanie, szykujemy się do spaceru i tak ok 10 rano ruszamy. Warto zaznaczyć, że wielkim plusem campingu Łebskiego jest jego położenie – w zachodniej, zdecydowanie spokojniejszej części Łeby, dodatkowo ok 150m od morza.

Pierwsze zabawy naszego syna na piachu, po dwóch latach wyjazdów do Chorwacji… – pewnie mógłby się bawić cały dzień.. Spacer jednak trzeba kontynuować. Plażą docieramy do portu, gdzie spotykamy kilka camperów i przyczep biwakujących na dziko przy falochronie zachodnim, a także za opłatą w pobliżu restauracji / stacji paliw tuż przy samym porcie. Przez las wracamy na camping, gdzie odpoczywamy, zjadamy obiad i planujemy popołudniowy spacer na plażę :).

Warto zaznaczyć, że pogoda nie rozpieszcza, ale nie jest źle – nie pamiętam dokładnie ale jest ok 17-20C, wiatr jest dość silny – a dziecku od razu ustaje katar… warto było jechać 575km.

wieczorny pobyt na plaży, był dla nas również bardzo pracowity… no chyba że ktoś uwierzy, że to dzieło jednego 3 latka

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

wEQD