browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Sierpniowy Bałtyk – Łeba

Podsumowanie pobytu i powrót z nad Bałtyku

Wszytko co dobre szybko się kończy, tak jest i tym razem – chodź ten wyjazd udało nam się przedłużyć o kilka dni. Już 18 sierpnia camping Łebski zwolnił się prawie w całości, zostało kilkanaście rodzin, natomiast 22.08 kiedy wyjeżdżaliśmy czuć było w powietrzu koniec sezonu. Campingowy sklep od kilku dni wyprzedawał wszystko jak leci ( … Continue reading »

Categories: 2013, Sierpniowy Bałtyk - Łeba | Leave a comment

Łeba – dzień 8 – wycieczka rowerowa do Latarni Morskiej Stilo

Podczas wizyty w Power Parku znajdującym się na końcu ulicy nadmorskiej w Łebie, dostrzegamy taki oto znak : Stwierdzamy więc, że skoro tylko 10 km do tej pięknej latarni morskiej, to czemu nie jechać ? Byliśmy już na niej w 2008 roku, lecz samochodem i bez dziecka. Warto jechać niech sobie „młody” zobaczy. Ruszamy z … Continue reading »

Categories: 2013, Sierpniowy Bałtyk - Łeba | Leave a comment

Łeba – dzień 7 – wycieczka do Gdyni

20.08 – wtorek – powinienem od 2 dni być w pracy, ale tak się składa, że negocjacje poszły dobrze i możemy jeszcze jakiś czas pozostać nad Bałtykiem. Pogoda delikatnie się psuje – ale sprawdzamy prognozy – to tylko jednodniowe pogorszenie. Szybka decyzja – jedziemy do Gdyni, pospacerujemy po Skwerze Kościuszki, zobaczymy ORP Błyskawica, Dar Pomorza … Continue reading »

Categories: 2013, Sierpniowy Bałtyk - Łeba | Leave a comment

Łeba – dzień czwarty, piąty i szósty

Te dwa 3 upłynęły nam pod znakiem zajęć plażowych przy świetnej pogodzie. Nawet o 19-tej nasz 3-latek biegał na golasa i bawił się na brzegu w budowę zamków zalewanych systematycznie przez morze. Zakładam, że temperatura sięgała 30C w godzinach południowych. Po za plażowaniem – aktywnie zwiedzaliśmy Łebę na rowerach, a obiadokolacje jadaliśmy za każdym razem … Continue reading »

Categories: 2013, Sierpniowy Bałtyk - Łeba | Leave a comment

Łeba – dzień 3 – Wydmy

Plan jest prosty – po śniadaniu wsiadamy na rowery i jedziemy na wydmy. Nie spodziewałem się nadmiaru atrakcji – jak się okazało  – mocno się myliłem. Ilość piachu i okoliczności przyrody,  sprawiły że wszyscy byliśmy pod dużym wrażeniem. Po zapakowaniu się na rowery, dojeżdżamy do kasy, gdzie opłacamy wstęp do Słowińskiego Parku Narodowy (kolejka ok … Continue reading »

Categories: Sierpniowy Bałtyk - Łeba | Leave a comment

Łeba – dzień 2 – spacery po plaży

Drugi dzień nad Bałtykiem. Spokojnie bez pośpiechu zjadamy śniadanie, szykujemy się do spaceru i tak ok 10 rano ruszamy. Warto zaznaczyć, że wielkim plusem campingu Łebskiego jest jego położenie – w zachodniej, zdecydowanie spokojniejszej części Łeby, dodatkowo ok 150m od morza. Pierwsze zabawy naszego syna na piachu, po dwóch latach wyjazdów do Chorwacji… – pewnie … Continue reading »

Categories: 2013, Sierpniowy Bałtyk - Łeba | Leave a comment

Bałtyk – dłuuuuuuuuugi weekend sierpniowy

Ten wyjazd miał wyglądać zdecydowanie inaczej.  Jeszcze 3 dni przed nim planowaliśmy jechać na południe – konkretnie w planach była Słowacja.  Plany są po to by je zmieniać, tutaj scenariusz napisało życie. Cały tydzień przed wyjazdem Leo był przeziębiony, podczas wizyty u lekarza zapytaliśmy czy możemy zabrać go na wyjazd – lekarka odparła – „oczywiście … Continue reading »

Categories: 2013, Sierpniowy Bałtyk - Łeba | Leave a comment